Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

iduzel: 50273
idvazba: 60994
šablona: stranka_submenu
čas: 25.1.2022 02:59:33
verze: 5041
uzivatel:
remoteAPIs: https://cis-prihlasovadlo.vscht.cz/?event-type=seminare-poradenske-a-karierni-centrum
branch: trunk
Obnovit | RAW

Aktuální kurzy AK

 ◳ ZKOUSKOVE (jpg) → (originál)

Zkouškové je náročným obdobím, zvlášť v případě, že je to tvoje poprvé. Připravili jsme proto pro tebe komplexní přednášku, která ti ulehčí jeho zvládnutí a řádně tě na něj připraví jak po psychické (zvládnutí stresu), tak i po technické stránce (co vše splnit a jak). Na co se můžeš těšit?

V 15:00 začneme přednáškou od Mgr. Radka High, Ph.D., která ti poradí, jak zvládnout zkouškové, jak se vypořádat se stresem a jak zvládnout úspěch i případný neúspěch u zkoušky. Od 16:00 se můžeš těšit na přednášku od Tutorů. Zkušené tutorky Magda s Kájou ti ukážou, co všechno je třeba splnit, jaký je rozdíl mezi zkouškou a zápočtem a kdy a jak se na ně přihlásit. Vždy bude k dispozici i dost času na tvoje dotazy. Tak nezapomeň dorazit nebo se připojit – přednášky budou probíhat jak prezenčně (v omezené kapacitě), tak i online. Jen pozor, přihlaš se na správnou událost - přihlášení nalezneš zde.

Prague speakers Toastmasters

Bojuješ s prezentacemi a mluvením v angličtině? Chceš se stát sebevědomější, mluvit přesvědčivě a vyjadřovat lépe své myšlenky? Jsme tu právě pro TEBE. Jsme komunitní klub PragueSpeakers z organizace Toastmasters, která existuje více než 100 let po celém světě. Scházíme se každou středu od 18:45 v Dejvicích v Budově B, aula B1. Přijď a přesvědč se sám. Nebudeš litovat! Další podrobnosti  můžeš najít na našem webu https://www.praguespeakers.com či Facebook stránce: PragueSpeakers

 

Nejste zalogován/a (anonym)

Akademie kompetencí - semináře PKC

Kurzy Akademie kompetencí jsou pro studenty a zaměstnance VŠCHT zadarmo. Z kapacitních důvodů prosíme o registraci na příslušný kurz. Pokud zjistíte, že se nemůžete zúčastnit, prosím odhlaste se, uvolníte tak místo dalším zájemcům. Prezentace, výukové a informační materiály k dané akci jsou k dispozici na webové stránce této akce. 

× Nejsou vyhlášené žádné akce.
Aktualizováno: 1.12.2021 09:57, Autor: Poradenské a kariérní centrum

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi