Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Cayman Pharma s.r.o.
iduzel: 59947
idvazba: 70782
šablona: stranka
čas: 1.12.2021 16:09:01
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Cayman Pharma s.r.o.

O nás ◳ logo (jpg) → (originál)

Jsme farmaceutická společnost, která vznikla již v roce 2006 spojením dvou firem – americké Cayman Chemical Inc. a české NeraPharm.  Naše portfolio farmaceuticky aktivních látek a chemických substancí zaměřených na prostaglandiny cílí jak na veterinární, tak humánní medicínu. Aktivní farmaceutické substance se používají při indikaci zeleného očního zákalu, pulmonární hypertenze nebo při regulaci plodnosti u velkých hospodářských zvířat.

Společnost našeho zaměření si plně uvědomuje dopad své činnosti na životní prostředí, zdraví zaměstnanců i samotnou kvalitu výrobků, proto jsme součástí Integrovaného systému managementu a dlouhodobě usilujeme o dosažení udržitelného rozvoje ve všech aspektech našeho podnikání.

Na našich webových stránkách www.caymanpharma.com v sekci „novinky“ naleznete celou řadu zajímavých článků přímo z prostředí naší firmy. Můžete tak nahlédnout pod pokličku jednotlivých činností a konkrétních zaměstnanců.

Koho hledáme

Aktuálně zaměstnáváme zhruba 120 lidí v odděleních výroby, kvality, analytiky, výzkumu & vývoji a samozřejmě v administrativě. Pyšníme se nízkou fluktuací, která je daná příznivými podmínkami, nadstandardním ohodnocením a příjemnou atmosférou na pracovišti. Mimo to nabízíme zajímavé benefity –  6 týdnů dovolené, zkrácený pracovní týden 37,5 hod, stravenkový paušál, penzijní připojištění. Přehled volných pozic sledujte na našich webových stránkách nebo sociálních sítích.

Kontakty

https://www.caymanpharma.com/

LinkedIn Cayman Pharma s.r.o.

Facebook Cayman Pharma s.r.o.

Aktualizováno: 13.6.2021 21:45, Autor: Jan Hajíček


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi