Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → KPMG
iduzel: 59942
idvazba: 70930
šablona: stranka
čas: 1.12.2021 18:00:34
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

KPMG

 ◳ 50-logo-rgb_kpmg_logo (jpg) → (originál)

Jsme auditoři, daňoví poradci, konzultanti a právníci

V České republice nás pracuje přes 1 000 a naše kanceláře mimo pražskou centrálu najdeš také v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Jsme součástí celosvětové sítě poradenských společností – díky tomu využíváme know-how více než 200 000 odborníků ze 155 zemí světa.

Dáme ti tu nejlepší školu byznysu a financí

Výhodou práce v KPMG je jednoznačně možnost pracovat na projektech s přesahem – a to mezioborovým, ale i mezi jednotlivými odděleními. Hodně se tak naučíš. Zapojíme tě do práce od prvního dne a po pár letech u budeš řídit vlastní tým a zakázky jako manažer, nebo se přesuneš do managementu jiné firmy. Navíc tě tu čeká úžasná parta chytrých a talentovaných lidí.

Naše dvě auditní oddělení se soustředí na výrobní a průmyslové podniky po celé republice a na banky, pojišťovny a investiční společnosti v Praze a jejím okolí. Daňové oddělení nedělá jen daňová přiznání, pomáháme klientům i s převodními cenami, mezinárodním zdaněním nebo soudními spory. Naši konzultanti posouvají byznys klientů například v oblasti business intelligence, řízení rizik, transakčního poradenství, IT bezpečnosti, robotizace, forenzní analýzy nebo zákaznické zkušenosti. Advokátní kancelář KPMG Legal řeší případy zaměřené na obchodní právo, regulatoriku nebo nové technologie.

Koho hledáme?

V KPMG můžeš začít pracovat už při studiu a získat tak obrovský náskok v kariéře. Praxe není ani u absolventů nutná. Ve spoustě oddělení ti stačí pouze touha se učit a základní přehled o problematice. Zbytek už pochytíš za běhu od zkušenějších kolegů. Spolupráce se zahraničními klienty ti může rozšířit obzory a splnit profesní sny kdekoliv na světě.

Aktuální seznam volných pozic a vše o práci u nás najdeš na www.vyrostlijsme.cz

Kontakty

Pobřežní 1a

Praha 8

recruitment@kpmg.cz

+420 222 123 111

www.vyrostlijsme.cz

Facebook KPMG

Instagram KPMG

Pracovní příležitosti

Aktualizováno: 16.6.2021 09:37, Autor: Jan Hajíček


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi