Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Teva Pharmaceutical Industries Ltd.
iduzel: 59943
idvazba: 70771
šablona: stranka
čas: 1.12.2021 18:09:12
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Teva Pharmaceutical Industries Ltd.

O nás ◳ teva logo (jpg) → (originál)

Společnost Teva si zakládá na tom, že veškeré naše úsilí je směřováno k lidem. Silné globální základy, efektivní využití naší velikosti i rozsahu působnosti nám pomáhají usnadnit přístup ke kvalitním zdravotním řešením milionům lidí po celém světě, aby mohli vést lepší a zdravější život. Vyvíjíme a vyrábíme cenově dostupná kvalitní generická léčiva, originální a biofarmaceutické přípravky a aktivní účinné látky.

Jako globální farmaceutický lídr a největší světový výrobce generických léčiv si uvědomujeme, že základem našich úspěchů jsou naši zaměstnanci. Kolegové ve více než 60 zemích světa každý den vyvíjejí, vyrábějí a dodávají léky pro 200 milionů lidí.

Počátky produkce léčivých přípravků v opavské lékárně U Bílého anděla sahají až do 1. poloviny 17. století.  Kořeny současného moderního výrobního komplexu v Opavě-Komárově se dotýkají roku 1883, kdy zdejší lékárník PhMr. Gustav Hell založil společnost G. Hell & Comp. Ta po znárodnění v roce 1945 fungovala až do roku 1993 pod názvem Galena, než jsme ji prostřednictvím akvizice IVAX Corporation převzali v roce 2006 my. Jako její pokračovatelé se tak můžeme považovat za jednu z nejstarších farmaceutických firem ve střední Evropě.

Opava se teď může pochlubit nejmodernějším výrobním provozem na výrobu tablet a tobolek v Evropě či globálním centrem výroby cytostatik a nosních sprejů pro celou korporaci Teva.

Divize výroby účinných a vysoce účinných farmaceutických látek se specializuje na ucelená portfolia námelových alkaloidů pokrývající všechny terapeuticky užívané deriváty a na morfinanové alkaloidy. Zabývá se rovněž imunosupresivy typu cyklosporin, tacrolimus nebo mykofenolát mofetil pro transplantace, léčbu těžké reumatoidní artritidy, psoriásy, uveitidy a některých dalších autoimunitních chorob.

Korporátní oddělení výzkumu a vývoje Teva se zabývá také vývojem a výrobou látek pro léčbu rakoviny. Kromě tradičních cytostatik jsou to i moderní inhibitory, jejichž zavedení a zpřístupnění široké veřejnosti přispívá k dlouhodobějšímu přežití pacientů s rakovinou a ke zlepšení kvality jejich života díky snížení vedlejších účinků léčiv.

Kontakty

Petr Dudek

Petr.Dudek@tevapharm.cz

Alexandr Jegorov

Alexandr.Jegorov@tevapharm.cz

https://www.teva.cz/

Pracovní příležitosti

Kde nás potkáte

Aktualizováno: 24.6.2021 13:10, Autor: Jan Hajíček


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi