Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  →  Albert Česká republika, s.r.o.
iduzel: 59998
idvazba: 70872
šablona: stranka
čas: 1.12.2021 16:09:41
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Albert Česká republika, s.r.o.

O nás ◳ Albert_logo_stin_claim (1) (png) → (originál)

Smyslem práce v Albertu je pomáhat našim zákazníkům, aby jedli a žili lépe. Záleží nám na tom, abychom nabízeli poctivé, kvalitní potraviny, podporovali zdravý životní styl a přispívali k lepšímu životu. Ve zdravé Albert rodině podporujeme vyváženost mezi pracovním a osobním životem a snažíme se o jejich vzájemné propojení. Jsme tu pro zákazníky již více než čtvrt století. A pyšníme se jedním prvenstvím – již na počátku 90. let jsme otevřeli historicky první novodobý supermarket v Česku. Jmenoval se Mana a zákazníky v Jihlavě poprvé přivítal 6. června 1991. Dnes je Albert známou značkou po celém Česku a více než tři stovky našich obchodů obslouží každý týden čtyři miliony zákazníků. Supermarkety i hypermarkety najdou zákazníci v každém kraji. O zákazníky se stará 17 000 zaměstnanců na různých pozicích a s různými úvazky, kteří pracují v obchodech, ve třech distribučních centrech a v centrální kanceláři v Praze. Albert se řadí k největším soukromých zaměstnavatelům v zemi. Jsme odpovědným obchodníkem a záleží nám na tom, abychom byli dobrým sousedem všude tam, kde působíme. Ve více než 300 obchodech Albert chceme být pro naše zákazníky pomocníkem při výběru potravin a inspirovat ke zdravému životnímu stylu. V roce 2021 získal Albert ocenění za mimořádnou kvalitu v soutěži EFQM Global Award. Jako jediný zástupce České republiky jsme uspěli v konkurenci firem z celého světa a dosáhli na nejvyšší možné hodnocení. Porota ocenila jasně definovanou strategii rozvoje naší společnosti, důraz na prodej kvalitních produktů podporujících zdravý životní styl, ale také péči o zaměstnance a podporu udržitelných řešení šetrných k přírodě.

Koho hledáme

V Albertu dáváme příležitost studentům vysokých škol získat praxi již při studiu. V rámci tříměsíčního programu Summer Internship si můžeš vyzkoušet vést reálný projekt od začátku až do konce a získat cenné zkušenosti. Na stáže hledáme studenty, kteří chtějí letní prázdniny strávit aktivně, jsou otevřeni novým zkušenostem, jsou samostatní, flexibilní a nebojí se ozvat a přijít s vlastními nápady. Více o programu se dozvíš v našem článku Nabídka praxí.

Pokud už máš školu dokončenou, nebo tě zanedlouho čekají státnice, hodí se pro tebe spíše náš Trainee program. Osmnáctiměsíční onboardingový plán zaměřený na talentované absolventy/ky vysokých škol, kteří/é mají maximálně 1-2 roky praxe při studiu nebo po absolvování VŠ. V rámci Trainee programu si vyzkoušíš práci na prodejně, v distribučním centru i na centrále a budeš mít možnost učit se od svého osobního mentora z řad nejvyššího vedení společnosti. Další ročník našeho Trainee programu zahájíme v říjnu 2021. Výběrové řízení je zrovna v běhu, tak neváhej a podívej se na naše vypsané Inzeráty.

Pokud se chceš hned po škole pustit do pracovního procesu, jsou pro tebe vhodné pozice na plný úvazek. Ty nejvhodnější by se pro tebe mohly najít v komerčním oddělení nebo oddělení kvality. V současné době máme vypsanou pozici Specialisty reportingu obalových materiálů, která je pro absolventy ideální. Určitě je však užitečné sledovat pravidelně naše kariérní stránky (albert.cz/kariera), kde vypisujeme otevřené pozice.

Jsme sice velká firma, ale vnímáme se jako Albert rodina, proto je pro nás důležitý týmový duch a neformálnost mezi kolegy. Jednou z našich firemních hodnot je humor, a proto je pro nás také důležité, aby naši kolegové měli smysl pro humor a nebrali se tak vážně. Spojuje nás chuť zasadit se o to, aby naši zákazníci jedli a žili lépe. Proto u svých nových kolegů koukáme i na jejich vztah k jídlu a zdravému životnímu stylu.

Kontakty

Karolína Kalačová

HR Specialist, karolina.kalacova@albert.cz

www.albert.cz/pro-skoly

www.albert.cz/kariera

Albert Česká republika | LinkedIn

Albert ČR | Facebook

IG: albertceskarepublika

Albert ČR (@albertcesko) / Twitter

Pracovní příležitosti

Kde nás můžete potkat

Aktualizováno: 16.6.2021 16:10, Autor: Jan Hajíček


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi