Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Azelis Czech Republic s.r.o.
iduzel: 59946
idvazba: 70777
šablona: stranka
čas: 1.12.2021 16:09:03
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Azelis Czech Republic s.r.o.

 ◳ Azelis Food_lab_2021 (jpg) → (originál)

O nás ◳ azelis_logo (png) → (originál)

AZELIS Czech Republic, s.r.o. je silný tým odborníků, převážně chemiků jehož součástí můžete být i Vy! Azelis CZ, je součástí mezinárodní skupiny Azelis zabývající se distribucí surovin, ingrediencí a aditiv pro všechna odvětví průmyslu. Naší ambicí je stát se nejenom dodavatelskou jedničkou surovin pro české výrobce, ale stát se i jejich partnerem v oblasti  technické podpory a poradenství při vývoji nových produktů. Sledujeme aktuální marketingové trendy, nabízíme zázemí našich technologických center či laboratoří spolu s erudovanými odborníky v těchto odděleních:

oddělení POTRAVIN, je podporováno technologickým týmem pražského vývojového centra. Toto oddělení nabízí kompletní portfolio surovin pro potravinářskou výrobu.

oddělení FARMACIE a POTRAVNÍCH DOPLŇKŮ staví na hlubokých znalostech této oblasti  a bohaté  nabídce pomocných či aktivních látek, které jsou obsahem námi nabízeného portfolia surovin pro výrobu včetně technologického poradenství.

oddělení KOSMETIKY je určeno pro  zákazníky všech jejich  odvětví  -  pleťové kosmetiky, vlasové kosmetiky, péči o ústní dutinu, výrobu  toaletních potřeb, parfémů nebo dekorativní kosmetiku. Kosmetický průmysl se v posledních letech velmi rychle vyvíjí dle aktuálních měnících se trendů a musí se přizpůsobovat platné legislativě. Na tyto změny jsme díky našemu velmi silnému dodavatelskému portfoliu viz portfolio surovin a technologickému zázemí vývojových laboratoří napříč Evropou velmi dobře připraveni.

jednotlivá oddělení PRŮMYSLOVÉ CHEMIE dodávají suroviny a  poskytují inovativní řešení pro oblast výroby BAREV, PLASTŮ, GUMY, ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKŮ, TEXTÍLIÍ, MAZIV, PAPÍRU a dalších. I v těchto odděleních spolupracujeme s významnými výrobci jejichž portfolio surovin máme v nabídce. Pro oblast nátěrových hmot a čistících prostředků  vužíváme  naše laboratoře, které mohou poradit  zákazníkům s volbou vhodného produktu, s jeho dávkováním, též mohou nabídnout startovací receptury či možnou spolupráci při vývoji finálního produktu na míru.

Azelis Czech Republic s.r.o.

Evropská 2590/33

160 00 PRAHA 6

info@azelis.cz

www.azelis.com – na kariérní stránce naleznete aktuální pracovní příležitosti

Aktualizováno: 14.6.2021 11:45, Autor: Jan Hajíček


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi