Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Kolibrik.net, s.r.o.
iduzel: 60014
idvazba: 70909
šablona: stranka
čas: 1.12.2021 16:28:30
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kolibrik.net, s.r.o.

Kolibrik.net  ◳ kolibrik (png) → (originál)– vodíkové technologie Kolibrik.net je firma ryze česká, nicméně dodáváme po celém světě. Neustále rosteme, abychom podpořili vzestup vodíkových technologií portfoliem našich služeb, produktů i intenzivním výzkumem a vývojem. Naše společnost vyvíjí a poskytuje širokou škálu produktů a řešení především pro oblast vodíkových palivových článků. Naše portfolio tvoří široká škála elektronických přístrojů a modulů, které slouží v laboratořích při výzkumu a vývoji, používají se při vývoji prototypů vodíkových aplikací a testování zdrojů na bázi palivových článků. Dodáváme též elektroniku pro vodíkové aplikace určenou k řízení, monitorování či ke konverzi energie, viz. video – příloha.

Koho hledáme

Máš zkušenosti v elektrochemii nebo s palivovými články? Používal jsi při svém výzkumu potenciostaty? Zkoumal jsi (nejen) vodíkové palivové články? Hledáme vědce, který se zorientuje v oblastech výzkumu, pro které dodáváme naše produkty a řešení, zapojí se do našich zákaznických projektů, pomůže s vývojem a testováním našich produktů pro výzkum palivových článků apod. Ideálním předpokladem je doktorské studium či práce na výzkumu v souvisejícím oboru. Záleží nám také na schopnostech fungovat jako člen týmu, samostatně řešit jednotlivé problémy a posouvat náš výzkum a vývoj, a tím celou naši firmu, kupředu.

Umíš komunikovat se zákazníky či řídit zakázkové projekty? Činnost naší společnosti je hodně o pochopení potřeb zákazníků a nabídnutí vhodných řešení a služeb, často zahrnujícího zakázkový vývoj. S mnoha zákazníky dlouhodobě spolupracujeme a inspirujeme se u nich v našem vlastním výzkumu a vývoji. Zvládneš komunikovat se zákazníky, vyjednávat specifikace zakázek, řídit projekty či řešit výběrová řízení? Více než na konkrétních znalostech nám ale záleží na celkových zkušenostech a rozhledu, schopnostech fungovat jako člen týmu, samostatně řešit jednotlivé problémy a posouvat obchod a projekty, a tím celou naši firmu, kupředu.

Kontakty

Mgr. Jiří Libra, Ph.D.   

jiri.libra@kolibrik.net  

tel.: +420777217401        

Smetanova 34

591 01  Žďár nad Sázavou

www.kolibrik.net

                                                      

Pracovní příležitosti

Aktualizováno: 14.6.2021 22:52, Autor: Jan Hajíček


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi