Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → QUINTA-ANALYTICA s.r.o.
iduzel: 60000
idvazba: 70881
šablona: stranka
čas: 1.12.2021 17:49:01
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

QUINTA-ANALYTICA s.r.o.

O nás

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své vice jak 20 leté existence získala.

Společnost Quinta se specializuje na farmaceutické analýzy, klinické studie a další služby pro farmaceutický průmysl. Dále se zaměřujeme na bioanalytické testování vzorků z klinických hodnocení. Neustále hledáme nové kolegy, kteří jsou připraveni společně s námi pracovat na nových a zajímavých projektech.  Nabídku pracovních příležitostí najdete: https://www.quinta.cz/cs/kariera 

Uplatnění u nás najdou i studenti, hledající odborné stáže.  Úspěšní můžou v budoucnu počítat i s profesním uplatněním či výhodami kmenových zaměstnanců.

Kontakty

hr@quinta.cz

https://www.quinta.cz/

Facebook Quinta

LinkedIN Quinta

Pracovní příležitosti

Aktualizováno: 14.6.2021 13:33, Autor: Jan Hajíček


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi