Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Kariérní poradna → Kariérní poradenství pro SŠ
iduzel: 58118
idvazba: 68268
šablona: stranka_submenu
čas: 1.12.2021 16:06:36
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs: https://cis-prihlasovadlo.vscht.cz/?event-type=karierni-poradenstvi-pro-ss
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kariérní poradenství pro studenty SŠ

Skupinový kariérní coaching

Pokud se Ti rojí v hlavě otázky ohledně výběru školy nebo oboru, na které nemůžeš nikde najít odpověď nebo Tě zajímá, co po té vysoké škole budeš vlastně vůbec dělat, neváhej s přihlášením. V rámci skupinového coacingu se můžeš ptát nebo jen poslouchat, na co se ptají ostatní  z tvých vrstevníků a dozvědět se tak informace, které ti pomohou s výběrem vysoké školy a oboru. Dozvíš se také něco o tom, proč zvolit právě VŠCHT.

Pokud chceš mít jistotu, že se dostane na otázky, které Tě zajímají, pošli nám je předem (v rámci on-line přihlášky). Samozřejmě ale budeš mít možnost se ptát i během workshopu na cokoli tě zrovna napadne. Budeme si společně povídat ve skupince cca 15 lidí alespoň hodinu, a to samozřejmě z pohodlí svých domovů.

 

Kariérní konzultace

Během individuální konzultace si můžeš ujasnit, který obor na této škole je pro Tebe ten pravý. Pokud stále váháš mezi několika vysokými školami, můžeš získat další informace pro své finální rozhodnutí (a k výběru VŠCHT Tě nebude nikdo nutit).

Můžeš se třeba dozvědět, co dělají absolventi určitého oboru v práci a posoudit, jestli by Tě to bavilo a naplňovalo nebo jen možné orientačně zjistit, pro jakou práci máš ty nejlepší předpoklady / talent a jak budovat po dokončení školy svou kariéru.

 

Zažij den na VŠCHT

Pokud máš zájem se na VŠCHT přijet podívat osobně, vyzkoušet si práci v laboratoři, projít si kampus nebo třeba vyzkoušet menzu, mrkni na studuj.vscht.cz, kde najdeš veškeré aktuální informace a detaily k programu.

 

Nejste zalogován/a (anonym)

Skupinový kariérní coaching

× Nejsou vyhlášené žádné akce.
Aktualizováno: 11.3.2021 10:05, Autor: Jan Kříž

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi