Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → O nás → Příručky pro studenty
idvazba: 83237
šablona: stranka_submenu
čas: 29.3.2024 16:35:45
verze: 5351
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
idvazba: 83237
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'pkc.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/o-nas/prirucky-pro-studenty'
path: 1/4220/40955/4229/27374/67551
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Příručky pro studenty

Ve spolupráci se studenty vytvořilo PKC soubor praktických příruček a průvodců, které vám poradí s těmi nejčastějšími dotazy. Příručky jsou dostupné v tištěné (na děkanátu nebo PKC) a online podobě, zpravidla v češtině i angličtině.

Průvodce prváka

Průvodce prváka předává studentům 1. ročníku veškeré rady, tipy a triky pro jejich první kroky na VŠCHT.

Průvodce bakalářem

Průvodce bakalářem předává studentům 2. a 3. ročníku tipy ke studiu, psaní bakalářské práce, státnicím, mimoškolním aktivitám i dalšímu získávání zkušeností. Radí, jak vybrat navazující studium.

Průvodce inženýrem

Průvodce inženýrem radí studentům magisterského studia, jak úspěšně dokončit školu, kterým směrem se rozvíjet a jak najít dobrou práci.

Osobní značka, životopis, motivační dopis

Příručka Osobní značka, životopis, motivační dopis obsahuje rady a tipy, jak budovat osobní značku (a co to vůbec je), jak vytvořit skvělý životopis a jak napsat motivační dopis, který opravdu zaujme.

Průvodce kolejemi

Příručka Koleje vysvětluje fungování kolejí VŠCHT a odpovídá na nejčastější otázky.

Mentoring

Příručka Mentoring obsahuje vysvětlení mentoringového programu VŠCHT pro studenty a doktorandy, popisuje jeho průběh i pravidla a předává ty nejdůležitější tipy.

Promoce a Alumni

Příručka Promoce a Alumni popisuje slavnostní ceremoniál promoce a oficiální zakončení studia.

Czech Survival Guide

Czech Survival Guide je příručka pro všechny cizince, kteří jsou v Praze na studijním nebo pracovním pobytu. Dostupné pouze v angličtině.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elektronická verze brožur vám nevyhovuje? Zastavte se na PKC pro tištěnou příručku!

V některé brožuře chybí nějaká zásadní informace? Našeli jste chybu? Máte nápad na novou brožuru? Napište nám na pkc@vscht.cz.

Aktualizováno: 23.6.2023 14:14, Autor: Poradenské a kariérní centrum

VŠCHT Praha