Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → O poradnách
iduzel: 27291
idvazba: 44726
šablona: stranka_submenu
čas: 25.6.2022 16:16:00
verze: 5054
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Poradenské služby PKC


Náš svět je plný problémů a výzev, opravdu není třeba si to dělat těžší.

V současné nelehké době jsme posílili kapacity poraden. Máme k dispozici ověřený okruh profesionálů, byť i u nich je nyní zvýšený zájem o služby. V jakékoli situaci se nacházíte, rozhodně ji nebereme na lehkou váhu. Snažíme se vybrat pro vás nejvhodnější postup, nicméně vzhledem k časovým možnostem prosím počítejte s tím, že první kontakt s psycholožkou proběhne ve formě emailů a telefonicky, kde se následně domluvíte na dalších krocích. Nebojte, tak či onak to spolu vymyslíme.

Často je potřeba mít možnost se někde jen tak zastavit, dát si kávu a popovídat si druhým člověkem – i když není psycholog. Na PKC vám budeme k dispozici, vyslechneme vás a poradíme vám co a jak, přijďte! Jsme tu pro vás od pondělí do čtvrtka 9:30–12:00 a 14:00–15:00 (nebo na tel. +420 220 44 2071).


Poradenské a kariérní centrum nabízí služby psychologa a právníkariérní poradnu. S běžnými každodenními problémy a otázkami spojenými se studiem ti pak pomůžou tutoři. Naše zásada je poradit si s každým dotazem a maximálně ti pomoct najít správné řešení – pokud na tvůj dotaz odborníka nemáme, pak se zavazujeme jej najít.

Správný čas, kdy se o osobním problému poradit se zkušenějším, je těžké určit. Naše nátura či vychování nám často předhazuje zástupy důvodů, proč raději vydržet a potíže neřešit a nechat je, mnohdy zbytečně, přerůst. Z letité zkušenosti týmu PKC víme, že včasná konzultace může významně zjednodušit život, minimalizovat negativní dopady, prostě a jednoduše markantně pomoct.

Poradenské služby jsou určeny primárně studentům, nicméně je mohou využít i zaměstnanci.

Pokud není uvedeno jinak, jsou služby poskytovány zdarma v celém rozsahu.

Všichni pracovníci Poradenského a kariérního centra jsou vázáni mlčenlivostí a řídí se Etickým kodexem pracovníků vysokoškolských poraden, stejně tak naši poradci.

Aktualizováno: 6.5.2022 09:17, Autor: Karolína Hanáková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi