Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Psychologická poradna - Poradenské centrum VŠCHT
iduzel: 27291
idvazba: 44726
šablona: stranka_submenu
čas: 19.10.2021 23:44:44
verze: 4927
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Umožňujeme Vám konzultovat Vaše rozličné problémy ohledně studia, výběru kariéry, a pomáháme s osobními nesnázemi v krizových situacích.

Konzultace

Nejprve je třeba domluvit si e-mailem úvodní konzultaci s vedoucí poradny, paní doktorkou Kůželovou, na Vladislava.Kuzelova@vscht.cz. Pro domluvení termínu pište, prosím, ze školní adresy.

Poradenství je poskytováno zdarma v celém rozsahu. Nemůžete-li se dostavit na domluvenou konzultaci, dejte o tom, prosím, s předstihem vědět.

kuzelova_new (1) (šířka 215px)Vedoucí psychologické poradny

Milé studentky a studenti.

Studium (i život sám) Vás občas dostane do situace, kterou budete vnímat jako nepříjemnou, obtížně zvládnutelnou, zátěžovou. Problémy ve studiu od zahájení po ukončení i nejistota při vstupu na trh práce jsou řešitelné. Stejně tak i náročné situace ve vašem osobním životě. V poradně si o všem můžeme popovídat a společně hledat to správné řešení pro vás. Motto naší poradny – „vyslechnutí, nadhled, vlídná pomoc“ – je pro mne velmi zavazující.”

PhDr. Vladislava Kůželová, vedoucí psychologické poradny

  • Součástí našeho programu je například i poradenství pro studenty se specifickými potřebami, interkulturní poradenství, psychoterapeutickou péči, krizovou intervenci či personální diagnostika.
  • Naše poradna je také k dispozici všem, kteří se jakýmkoli způsobem setkali s nevhodným sexuálním chováním. Pomoci vám můžeme jak na rovině psychologické, tak praktické a případně i právní. Naším cílem je vytvářet bezpečné prostředí dostupné pro všechny studenty a zaměstnance.
  • Naše rady jsou zcela diskrétní, stejně jako samotné využití poradny, o němž se nikdo nedozví, pokud o tom sami nerozhodnete. Je také možné se sejít mimo budovu školy.

Věděli jste, že...

Poradna VŠCHT Praha se řídí Etickým kodexem pracovníků vysokoškolských poraden.

Pro běžné studijní dotazy jsou tu pro Vás studentští tutoři.

Specificky pro zaměstnance je k dispozici i Psychologická poradna VŠCHT Praha psycholožky Mgr. et Ing. Jany Houserové (929 Ordinace lékaře).
Poradny PKC jsou určeny především pro studenty, služby PKC ale mohou využívat i zaměstnanci VŠCHT Praha.

Aktualizováno: 8.10.2021 09:50, Autor: Karolína Hanáková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi