Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Students to Students
iduzel: 41125
idvazba: 44250
šablona: stranka_obrazek_vertical
čas: 21.5.2019 13:48:19
verze: 4588
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

S2S_vertical

WORKSHOPY OD STUDENTŮ PRO STUDENTY

Nálepka 'Students to Students' (S2S) vznikla z myšlenky dát prostor studentům sdílet jejich zkušenosti, znalosti, nadání, vášně a zapálení.

Každý něco umí, něco ho baví, v něčem se prostě vyzná. Je toho spousta. A právě na vysoké škole mají studenti jedinečnou možnost potkávat se napříč obory a vzájemně se inspirovat.

 

Ohledně témat studentských workshopů se představivosti nekladou meze. Může se jednat o dnes často probíraná témata, jako motivace, time-management, či prezentace, nebo o užitečné dovednosti, jako focení, design, tanec, atd..

Návrhy na témata workshopů nám můžete posílat na Radka.Nováková@vscht.cz.

Jak na vlastní workshop?

Workshop může připravit kterýkoliv ze studentů, a není k tomu třeba předchozí zkušenost. Principem S2S je obohatit nejen účastníky, ale také, aby se ti, kteří tématem provází, něco naučili. Stačí napsat, jaké téma si chcete připravit, a vedoucí projektu Radka Nováková Vám vysvětlí základní principy organizace workshopů, a nabídne zpětnou vazbu ohledně vašeho projektu.

A proč do toho jít?

Vyzkoušíte si přednes před publikem, naučíte se logicky si utřídit myšlenky, správně sestavit přednášku,  a efektivně prezentovat informace. Většinu těchto dovedností lze zdokonalovat pouze naživo před lidmi, a vlastní workshop je pro to skvělou příležitostí.

Věděli jste, že...

Kromě workshopů S2S se můžete zúčastnit také Akademie kompetencí, což je náš program nabízející přednášky a semináře vedené odborníky.

Věnujete-li se svému rozvoji pravidelně, je dobré vést si o navštívených kurzech poznámky. Jednoduchou možností je třeba obyčejná tabulka - zkuste tu naši.

 
V případě dotazů kontaktujte
Radku Novákovou.


Připravujeme

Akce Poradenského a kariérního centra otevřené k přihlašování.

Proběhlé workshopy

Jak mít reální očekávání a radost z práce Milan Solík

Každá činnost vyžaduje motivaci. Musíte se naučit motivovat nejen okolí, ale především sebe. Naučíme vás, jak si stanovit reálná očekávání v jakékoliv z Vašich činností pomocí techniky kontraktu. Také si ukážeme, jak se mění atmosféra na pracovišti i v osobním životě, když dokážete ocenit sebe i druhé.

O lektorovi: Milan se aktivně podílí na chodu studentské organizace IAESTE, má zkušenosti z internshipů ve firmách u nás i v zahraničí a rozhodně má tedy co říct k metodám, které sám aktivně využívá v praxi.

Jak správně připravit prezentaci a vystupovat bez nervozity a se sebevědomím Michal Stupák

Prezentování a celkové vystupování před lidmi je pro většinu z nás noční můrou. Naštěstí je možné i ze zdánlivě špatného „speakera“ vytrénovat opravdového profesionála. Na workshopu si ukážeme jak správně připravit prezentaci, jak zlepšit řečnické schopnosti a co nejvíce eliminovat nervozitu z veřejného mluvení.

O lektorovi: Michal je PhD studentem na ústavu analýzy potravin a výživy, VŠCHT Praha. Během studia pochopil důležitost prezentace nejen svých výsledků, ale především prezentace sama sebe. Je držitelem několika ocenění za své prezentace a to i z mezinárodních konferencích. Je spoluzakladatelem organizace SpeakerToBe, která pomáhá lidem zlepšovat jejich prezentační dovednosti.

 

Aktualizováno: 21.6.2018 15:26, Autor: Radka Nováková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi