Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaKariérní a poradenské centrum  → Students to Students
iduzel: 41125
idvazba: 44250
šablona: stranka_obrazek_vertical
čas: 20.1.2018 09:35:47
verze: 4060
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

S2S

WORKSHOPY OD STUDENTŮ PRO STUDENTY

Nálepka 'Students to Students' (S2S) vznikla z myšlenky dát prostor studentům sdílet jejich zkušenosti, znalosti, nadání, vášně a zapálení.

Každý něco umí, něco ho baví, v něčem se prostě vyzná. Je toho spousta. A na škole velikosti VŠCHT mají studenti jedinečnou možnost potkávat se napříč obory a vzájemně se inspirovat. Jsme taková malá, rodinná škola a to dává skvělou příležitost k vysoké jednotě studentů - jak napříč ročníky, tak fakultami.

Studentské workshopy pokrývají v dnešní době denně skloňovaná témata jako jsou prezentace, komunikace, motivace nebo time management. Ale to není vše - říká ti něco Social Engineering? Víš, v čem se liší pohledy na svět očima různých náboženství a co mají společné? Zajímá tě, jak se dostat na zahraniční univerzity? Chceš se naučit fotit, navrhnout plakát, natočit video? Umíš plést, háčkovat, skládat origami, tančit?

Ať už tě zajímá cokoli, zorganizujeme na to workshop! Napiš :)
A nebo ti pomůžeme naplánovat a provést tvůj vlastní!


Připravujeme

Akce Poradenského a kariérního centra otevřené k přihlašování.


Proběhlé workshopy

Jak mít reální očekávání a radost z práce Milan Solík

Každá činnost vyžaduje motivaci. Musíte se naučit motivovat nejen okolí, ale především sebe. Naučíme vás, jak si stanovit reálná očekávání v jakékoliv z Vašich činností pomocí techniky kontraktu. Také si ukážeme, jak se mění atmosféra na pracovišti i v osobním životě, když dokážete ocenit sebe i druhé.

O lektorovi: Milan se aktivně podílí na chodu studentské organizace IAESTE, má zkušenosti z internshipů ve firmách u nás i v zahraničí a rozhodně má tedy co říct k metodám, které sám aktivně využívá v praxi.

Jak správně připravit prezentaci a vystupovat bez nervozity a se sebevědomím Michal Stupák

Prezentování a celkové vystupování před lidmi je pro většinu z nás noční můrou. Naštěstí je možné i ze zdánlivě špatného „speakera“ vytrénovat opravdového profesionála. Na workshopu si ukážeme jak správně připravit prezentaci, jak zlepšit řečnické schopnosti a co nejvíce eliminovat nervozitu z veřejného mluvení.

O lektorovi: Michal je PhD studentem na ústavu analýzy potravin a výživy, VŠCHT Praha. Během studia pochopil důležitost prezentace nejen svých výsledků, ale především prezentace sama sebe. Je držitelem několika ocenění za své prezentace a to i z mezinárodních konferencích. Je spoluzakladatelem organizace SpeakerToBe, která pomáhá lidem zlepšovat jejich prezentační dovednosti.

 


Jak na vlastní workshop?

Možná jsi workshop ještě nevedl(a), ale to vůbec nevadí. S2S je tu i proto, aby se ti, kteří tématem provází, něco naučili. Takže žádné strachy! Prostě napiš Radce, jaké téma by sis rád(a) připravil(a). Vysvětlí Ti základní principy, pomůže s přípravou a dá Ti zpětnou vazbu na to, jak sis během samotného workshopu vedl(a).

A proč do toho jít? Protože je to super příležitost proniknout hlouběji do tajů přípravy nejen workshopů, ale prezentací a mluvených projevů obecně. Naučíš se utřídit si myšlenky, stanovit cíle svého vystoupení a osvojíš si postupy, jak jich opravdu dosáhnout. A v neposlední řadě je to další možnost mluvit před lidmi - protože na to Tě připraví jen trénink.

Organizaci Students to Students workshopů zajišťuje Radka Nováková.

Aktualizováno: 6.12.2017 12:03, Autor: Radka Nováková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi