Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Uplatnění → Nabídka stáží
iduzel: 28325
idvazba: 44878
šablona: stranka
čas: 15.5.2021 16:23:15
verze: 4908
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Nabídka stáží

 ◳ Snímek obrazovky 2021-04-09 130949 (png) → (originál)

EIT Food Hub Czech Republic

Spouštíme přihlášky do programu EIT Food RIS Fellowships a Talents 2021

YOU + INTERNSHIP = IT’S A MATCH!

 

Rozviňte svůj talent u nejlepších agro-potravinářských hráčů v EU během placené stáže!

Každý rok mají studenti příležitost získat jedinečnou stáž mezi evropskými špičkovými hráči v oblasti agri-food. V letošním roce na Vás čeká 40 pracovních příležitostí v potravinářském průmyslu a můžete tak nastartovat svoji kariéru v jedné z institucí EIT Food. Najděte si své místo mezi velkými společnostmi jako je Maspex, Puratos, Grupo AN nebo malými startupy jako Napiferyn Biotech, Agricolus, Foodpairing nebo mnoha dalšími.

Pro koho je program určen?

EIT Food nabízí placené stáže v délce 3-6 měsíců, a to v následujících dvou programech:

  • RIS FELLOWSHIPS pro studenty (min. Bc.) nebo absolventy magisterského studia (do dvou let po ukončení), stipendium ve výši 650 – 1 350 € / měsíc (v závislosti na variantě stáže)
  • RIS TALENTS pro doktorandy a mladé post-doktorandy (do dvou let po ukončení), stipendium ve výši 850 – 1 800 € / měsíc (v závislosti na variantě stáže)

I v roce 2021 budou možnosti stáží flexibilní a přizpůsobené aktuální situaci v Evropě a možnostem pro cestování. Je možné zvolit jednu z těchto variant:

  • Online, on-site nebo hybridní variantu

V jakých oblastech se stáže nabízejí?

K dispozici je nabídka stáží v různých oblastech jako je např. výzkum a vývoj, laboratorní činnost, prodej, marketing, řízení inovací, vývoj nových typů potravin, digitalizace, B2B, výroba potravin, software pro mobilní aplikace, analýza dat atd.

Jak se přihlásit?
  • Přihlášku je nutné podat nejpozději do 19. dubna 2021
  • Vyplňte krátkou online přihlášku a nahrajte minutové video:

Pro program RIS Fellowships - ZDE

Pro program RIS Talents - ZDE

Budeme vás podporovat ve všech fázích výběrového procesu a při vlastní stáži.

Více informací o programu najdete ZDE

Přečtěte si také informační brožuru o projektu nebo se podívejte na krátké video z předchozího ročníku.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na místní koordinátory projektu (na Moniku Tomaniovou, monika.tomaniova@vscht.cz; tel.: 731 625 010), na Editu Ryšlavou (edita.ryslava@vscht.cz), nebo organizátory stáží (Martyna Czerniakowska, mczerniakowska@wz.uw.edu.pl).

EIT Food Hub Czech Republic

www.eitfoodrisfellowships.eu

 ◳ Snímek obrazovky 2021-04-09 123705 (png) → (originál)

ELI Beamlines

je evropské výzkumné centrum, v rámci, kterého nainstaloval mezinárodní tým vědců nejintenzivnější laserový systém na světě. Studentské stáže nabízí v délce trvání 2–3 měsíců, s možností nástupu již k 01.05.2021.Seznam všech vypsaných stáží naleznete na stránkách Eli Beamlines v sekci: https://www.eli-beams.eu/cs/kariera/studentske-staze/


leiker (originál)

tep (originál)

Španělské technologické centrum LEARTIKER 

zaměřené na technologie a podnikání v oboru polymerů nabízí možnost stáží v rámci svého studijního programu TEP (Technology Entrepreneurship Program). Program je vhodný pro absolventy technických škol se zaměřením na materiály, chemii a biomedicínu a představuje dobrou příležitostí pro ty, kteří se chtějí stát odborníky v dané oblasti.

Studijní program TEP je zaměřen na polymery a spojuje teoretickou i praktickou výuku, která je spojená se stážemi ve firmách. V rámci této praktické části můžete získat zajímavé zkušenosti a kontakty, které vám mohou pomoci při hledání dalšího uplatnění.

Program TEP trvá od října do června. Harmonogram je následující:

  • Kandidát(ka) nastoupí do Technologického centra LEARTIKER, Markina-Xemein, Bizkaia, Španělsko v prvním týdnu v říjnu 2020.
  • Od října do prosince probíhá dopolední výuka od 8,30 do 14,30 semi-prezenční formou. Hodiny jsou teoreticko-praktické, zaměřené na technologii polymerů a podnikatelský sektor.
  • Od ledna do června bude následovat stáž v podniku placená částkou kolem 400-500 EUR.

Účastník si hradí cestu sám, ostatní náklady (např. ubytování, zápis, strava) jsou hrazeny.
Více informací na stránkách centra Leartiker http://www.leartiker.com/
V případě zájmu se prosím obraťte na adresu mpalisinova@basquetrade.eus


inex_logo (originál)

INEX - Sdružení dobrovolných aktivit - Prázdniny jsou stále s mnoha otazníky. Stále se ale dají využít smysluplně. Dobrovolnictví na českých workcampech je pomocí tam, kde je to letos opravdu potřeba a neméně zábavnou alternativou pro zrušené dovolené a festivaly!

camphill-post (originál)

šířka 215px 

 Dům zahraniční spolupráce  -    najdete zde nabídky grantů na zahraniční stáže a účast v mezinárodních projektech

logo2 (1) (originál)

IAESTE Czech Republic -  Mezinárodní program stáží IAESTE funguje v rámci více jak 80 členských zemí IAESTE. Jeho cílem je rozvíjet odborné a jazykové znalosti studentů a přispět k budování porozumění mezi národy. Programu stáží se mohou účastnit studenti a čerství absolventi českých univerzit.
 šířka 215px  Visegradský fond
 šířka 215px EURAXESS -  evropský portál nabízející širokou škálu informací a služeb a volné pozice ve  vědě a výzkumu pro doktorandy a začínající výzkumníky i pro zkušené výzkumníky.
 šířka 215px  EURAXESS Czech Republic - poskytuje praktické informace zahraničním doktorandům a výzkumníkům přijíždějícím na pracovní a studijní pobyty do ČR.
 šířka 215px Careers at CERN -  nabídky pracovních i studijních pobytů, stipendia a granty ve švýcarském výzkumném institutu   
  FULBRIGHTOVA komise - mezivládní organizace pro vzdělávací  a výzkumné programy a výměny s USA
 

Education, Audiovisual and Culture Executive Agency (EACEA), Evropská komise - programy na podporu projektů v oblasti vzdělávání, sportu, audiovizuálních , kulturních a dobrovolnických aktivit.

Aktualizováno: 13.4.2021 16:41, Autor: Jan Hajíček

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi