Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Volné pozice
iduzel: 47120
idvazba: 52792
šablona: stranka
čas: 22.9.2021 22:19:48
verze: 4927
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Volné pozice v týmu PKC VŠCHT Praha

Hledáme k sobě někoho, kdo chce vidět smysl v tom, co dělá - v lidech, na kterých nechal pozitivní stopu. Jsme Poradenské a kariérní centrum na nejprestižnější chemicko-technologické VŠ v ČR.

Naším cílem je pomoct budoucím vědcům a technologům dosáhnout výš, než je napadlo, že dosáhnou. Od nanotechnologů po potravináře. Dát péči s rodinnou kvalitou každému odhodlanému studentovi, těm neodhodlaným pomoct najít směr. Být uzlem mezi vedením školy, studenty a praxí, pomáhat funkčním strukturám i vytvářet nová spojení. Škola chápe význam naší práce a díky tomu:

Hledáme další schopné lidi mezi nás.

SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ PORADCE PRO STUDENTY

Požadavky:

  • Vzdělání: student nebo absolvent VOŠ/VŠ v oboru sociální práce (nebo příbuzný obor), případně právo
  • Živnostenský list (samostatná činnost externího poradce) / IČO
  • Empatie, komunikativnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Schopnost týmové i samostatné práce, organizační schopnosti, časová flexibilita
  • AJ na komunikační úrovni

Náplň práce:

První kontaktní a pomocný bod při potížích sociálně právního charakteru. Celistvá pomoc – práce končí v momentě, kdy klient dostal veškerou potřebnou péči a rady. V případech, kde samotný poradce nemá kvalifikaci pro řešení problému, umí klienta orientovat správným směrem, ke správnému specialistovi (v kooperaci s jádrem PKC) a dohlíží na to, že byl kontakt úspěšně navázán a na řešení se pracuje.

Sociální poradna pro studenty a doktorandy – sociální poradenství a pomoc s řešením náročné životní situaci, rodinné poradenství, řešení finančního zabezpečení, problémy zadluženosti, problémy sbydlením

Právní poradna – základní právní poradenství v nepříznivých životních a sociálních situacích, řešení z hlediska rodinného a občanského práva, poradenství a pomoc v jednoduchých právních úkonech – podpisy smluv, odvolání, příprava dokumentů

Životopis a motivační dopis prosím zasílejte na email pkc@vscht.cz.

Veškeré dotazy směřujte rovněž na tento email nebo na: Karolína Hanáková, 220 44 2071, karolina.hanakova@vscht.cz

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.

Zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, svůj výslovný souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů poskytnutých Vysoké škole chemicko-technologické v Praze se sídlem Technická 1905/5, 166 28, Praha 5, IČO 60461373 výhradně pro účely související s Vámi projeveným zájmem o zaměstnání na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že jsou Vám známa práva, která Vám náleží dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé. Závěrem si Vás dovolujeme ubezpečit, že dodržujeme etické principy i platné právní předpisy upravující ochranu osobních údajů a že Vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.

Aktualizováno: 17.9.2021 14:46, Autor: Karolína Hanáková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch