Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → O nás
iduzel: 27374
idvazba: 62547
šablona: stranka_submenu
čas: 14.6.2024 00:26:06
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 27374
idvazba: 62547
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'pkc.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/o-nas'
iduzel: 27374
path: 1/4220/40955/4229/27374
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Poradenské a kariérní centrum VŠCHT Praha

Jsme zavázáni být vaší pomocnou rukou

VŠCHT Praha na své studenty klade velké nároky, které se zavazuje vyvažovat podpůrnými službami prostřednictvím svého Poradenského a kariérního centra (PKC). Škola profiluje své absolventy jako všestranné řešitele problémů nebo inovátory, kteří se dokážou díky své odbornosti stávat výjimečnými členy pracovních týmů. Klade také důraz na komplexní rozvoj v osobních otázkách včetně zvládání stresu a nalézání psychické pohody.

Cílem PKC je fungovat jako servisní, podpůrný a inovační orgán, který studentům nabízí péči, rozvoj a podporu. Plní funkci prostředníka mezi studenty a vedením školy díky snaze o porozumění vzájemným motivacím, potřebám a překážkám. Snaží se rozvíjet potenciál studentů, zatímco minimalizuje negativní dopady studijních nároků.

O veškeré projekty a chod centra se stará projektový tým PKC spolu s týmem poradců a externistů. S realizací projektů nám pomáhá tým stážistů z řad studentů.

Řídíme se etickými zásadami

Všichni pracovníci Poradenského a kariérního centra jsou vázáni mlčenlivostí a řídí se Etickým kodexem pracovníků vysokoškolských poraden.

Zpráva z poraden

Zpráva z poraden VŠCHT Praha je popisem současné generace studentů v kombinaci s obsáhlou analýzou míry a způsobu využití podpůrných a preventivních služeb poskytovaných PKC VŠCHT Praha. Ve zprávě si dovolujeme zaměřit se především na budoucnost a dle charakteristiky současných generačních trendů, využívání služeb PKC a osobních postřehů poradců navrhnout, jak by mohla VŠCHT Praha adresovat měnící se stav studentů. Nemůžeme příliš změnit to, jak se současná mladá generace chová, jaké má a bude mít názory i životní preference. Můžeme ji však vhodným způsobem vést k zájmu o studium, vědu i vlastní budoucí život, podporovat ji a přistupovat k ní s pochopením.

Online verze k pročtení je dostupná na intranetu VŠCHT Praha (dostupné po přihlášení).

Aktualizováno: 22.5.2024 10:21, Autor: Poradenské a kariérní centrum

KódASCDESC NázevASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
Zpráva z poraden

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Poradenské a kariérní centrum, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi