Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Kontakt → Naši poradci
iduzel: 67550
idvazba: 81689
šablona: stranka_submenu
čas: 30.5.2023 22:11:51
verze: 5263
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 67550
idvazba: 81689
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'pkc.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/kontakt/nasi-poradci'
iduzel: 67550
path: 1/4220/40955/4229/67410/67550
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Naši poradci

PhDr. Vlaďka Kůželová

psychologická poradna, myšlenková matka PKC

 ◳ vk (png) → (originál)

b vladislava.kuzelova@vscht.cz

 

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, studijní program Psychologie, ve stejném oboru jsem absolvovala rigorózní řízení. Mojí specializací je psychologie osobnosti, sociální a pedagogická psychologie.


Věděla jsem, že chci učit a učila (nevěděla jsem, že mne bude čím dál tím víc bavit i práce organizační). Podstatnou část mé kariérní cesty naplňovalo, a naplňuje, řízení větší instituce – Národního vzdělávacího institutu a vedení odboru pro studium a záležitosti studentů rektorátu Univerzity Karlovy v Praze, v současné době vedení odboru sociálních věcí a zdravotnictví městského úřadu. Každá změna mé pracovní cesty byla promyšlenou volbou.


Moje životní filozofie je jednoduchá a vychází z toho, co jsem v životě prožila. Umím odpovědět sama sobě na otázku proč, kvůli čemu a za jakou cenu. Pozoruji proměny světa kolem sebe, snažím se mu přizpůsobit – a přitom zůstat svá. Baví mne lidi, co mají blahodárné vnitřní kouzlo a nebeské „čertíky“ v očích. Sem tam dělám pro pořádek inventuru svého života a světa, který mne obklopuje. Předávám pouze to, čemu věřím a co mám vyzkoušené.

Mgr. Alžběta Krejčová

 ◳ IMG_0488 (jpg) → (originál)

psychologická poradna

 

 alzbeta.krejcova@vscht.cz

 

Vystudovala jsem Psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Už při studiu jsem se věnovala krizové práci, napřed na krizové lince Elpida a po skončení školy i „face-to-face“. V té době jsem také nastoupila jsem do psychoterapeutického výcviku, v gestalt modalitě, a začala se věnovat terapii. Dlouhodobě a ráda se věnuji mj. tématům spojeným s LGBTIAQ a vztahům obecně, má diplomová práce se zabývala asexualitou.

 

Nyní se psychologické praxi věnuji již pár let. Za tu dobu jsem pracovala se seniory, dospělými i adolescenty, jak krátkodobě, tak dlouhodobě, například v Terapeutickém centru Modré dveře. Vyzkoušela jsem si také práci jako herní psycholog při vývoji hororové deskové hry. Prozkoumávám s lidmi jejich životní cestu a co mohou udělat teď a tady, aby se na ní cítili lépe.

 

Baví mě zkoumat a zakoušet rozmanitost života, jak v tom svém, tak u ostatních, se kterými se potkávám při práci. Stabilní místo v mém životě má čaj a čajová kultura, přirozený pohyb a komunitní prostory.

 


Dr. Ing. Markéta Raková ◳ MarketaRakova22 (jpg) → (originál)

kariérní poradna


Jsem profesionální koučka a lektorka manažerských a komunikačních dovedností. Pracuji zejména s manažery a majiteli velkých i menších firem, ale pomáhám také všem, kteří se rozhodli ve svém životě udělat nějakou změnu.

 

Mám mnohaleté zkušenosti z byznysu – řadu let jsem byla manažerkou, posledních 10 let jsem na volné noze. Jsem absolventkou VŠCHT a dokážu vám poradit, jakou práci hledat nebo co po vás bude zaměstnavatel vyžadovat. Poradím vám také, jak se rozvíjet, kam směřovat a jak kariérně růst.

Aktualizováno: 12.5.2023 14:29, Autor: Jan Hajíček

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi