Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Kontakt → Naši poradci
iduzel: 67550
idvazba: 81689
šablona: stranka_submenu
čas: 27.1.2023 11:35:17
verze: 5254
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 67550
idvazba: 81689
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'pkc.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: 'cs'
iduzel: 67550
path: 1/4220/40955/4229/67410/67550
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Naši poradci

PhDr. Vlaďka Kůželová ◳ kuzelova (png) → (šířka 215px)

psychologická poradna, myšlenková matka PKC


b vladislava.kuzelova@vscht.cz


Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, studijní program Psychologie, ve stejném oboru jsem absolvovala rigorózní řízení. Mojí specializací je psychologie osobnosti, sociální a pedagogická psychologie.


Věděla jsem, že chci učit a učila (nevěděla jsem, že mne bude čím dál tím víc bavit i práce organizační). Podstatnou část mé kariérní cesty naplňovalo, a naplňuje, řízení větší instituce – Národního vzdělávacího institutu a vedení odboru pro studium a záležitosti studentů rektorátu Univerzity Karlovy v Praze, v současné době vedení odboru sociálních věcí a zdravotnictví městského úřadu.
Každá změna mé pracovní cesty byla promyšlenou volbou.


Moje životní filozofie je jednoduchá a vychází z toho, co jsem v životě prožila. Umím odpovědět sama sobě na otázku proč, kvůli čemu a za jakou cenu. Pozoruji proměny světa kolem sebe, snažím se mu přizpůsobit – a přitom zůstat svá. Baví mne lidi, co mají blahodárné vnitřní kouzlo a nebeské „čertíky“ v očích. Sem tam dělám pro pořádek inventuru svého života a světa, který mne obklopuje. Předávám pouze to, čemu věřím a co mám vyzkoušené.

Dr. Ing. Markéta Raková

 ◳ rakova (png) → (šířka 215px)

kariérní poradna


Markéta je profesionální koučka a lektorka manažerských a komunikačních dovedností. Pracuje zejména s manažery a majiteli velkých i menších firem, ale pomáhá také všem, kteří se rozhodli ve svém životě udělat nějakou změnu. Má mnohaleté zkušenosti z byznysu – řadu let byla manažerkou, posledních 10 let je na volné noze. Je absolventkou VŠCHT a dokáže vám poradit, jakou práci hledat nebo co po vás bude zaměstnavatel vyžadovat. Poradí vám, jak se rozvíjet, kam směřovat a jak kariérně růst.

Mgr. Přemysl Gubani ◳ gubani (jpg) → (šířka 215px)

kariérní poradna


Přemek je kariérní poradce, který má 5 let zkušeností s recruitmentem, 8 let s neziskovým sektorem a 5 let s poradenstvím VŠ. Má bohaté zkušenosti s přípravami CV na různých pracovních úrovních a nyní pracuje jako vedoucí kariérního centra na České zemědělské univerzitě v Praze. Je absolventem Univerzity Karlovy a rád pracuje s motivovanými a připravenými studenty. Poradí vám, jak finalizovat váš životopis tak, aby byl při hledání nové práce co nejefektivnější. Více o Přemkově profesní kariéře najdete na jeho LinkedIn profilu.

MSc. Tereza Valášková ◳ valaskova (png) → (šířka 215px)

kariérní poradna


Tereza je personální konzultantka a kariérní koučka v rámci vlastního projektu Průvodce kariérou, zároveň působí jako HR manažerka a náborářka. Spolupracuje s malými i velkými společnostmi a pomáhá jim s tvorbou firemní kultury i osobního a profesního rozvoje jejich zaměstnanců. Poradí vám, kam máte směřovat vaši budoucí kariéru, jak zaujmout firmu, kde chcete pracovat, a také jak odhalit vaše silné stránky.

Aktualizováno: 7.1.2023 15:50, Autor: Šimon Zahradník

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi