Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaPoradenské a kariérní centrum  → Kontakt → Naši poradci
iduzel: 67550
idvazba: 81689
šablona: stranka_submenu
čas: 23.5.2024 07:25:43
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 67550
idvazba: 81689
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'pkc.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/kontakt/nasi-poradci'
iduzel: 67550
path: 1/4220/40955/4229/67410/67550
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Naši poradci

PhDr. Vlaďka Kůželová

psychologická poradna, myšlenková matka PKC

 ◳ vk (png) → (originál)

b vladislava.kuzelova@vscht.cz

 

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, studijní program Psychologie, ve stejném oboru jsem absolvovala rigorózní řízení. Mojí specializací je psychologie osobnosti, sociální a pedagogická psychologie.


Věděla jsem, že chci učit a učila (nevěděla jsem, že mne bude čím dál tím víc bavit i práce organizační). Podstatnou část mé kariérní cesty naplňovalo, a naplňuje, řízení větší instituce – Národního vzdělávacího institutu a vedení odboru pro studium a záležitosti studentů rektorátu Univerzity Karlovy v Praze, v současné době vedení odboru sociálních věcí a zdravotnictví městského úřadu. Každá změna mé pracovní cesty byla promyšlenou volbou.


Moje životní filozofie je jednoduchá a vychází z toho, co jsem v životě prožila. Umím odpovědět sama sobě na otázku proč, kvůli čemu a za jakou cenu. Pozoruji proměny světa kolem sebe, snažím se mu přizpůsobit – a přitom zůstat svá. Baví mne lidi, co mají blahodárné vnitřní kouzlo a nebeské „čertíky“ v očích. Sem tam dělám pro pořádek inventuru svého života a světa, který mne obklopuje. Předávám pouze to, čemu věřím a co mám vyzkoušené.

Mgr. Alžběta Krejčová

 ◳ IMG_0488 (jpg) → (originál)

psychologická poradna
 

kancelář ZB1-414b (Technická 3, Praha 6 - Dejvice)
 alzbeta.krejcova@vscht.cz

e (+420) 220 442 071

 

Vystudovala jsem Psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Už při studiu jsem se věnovala krizové práci, napřed na krizové lince Elpida a po skončení školy i „face-to-face“. V té době jsem také nastoupila do psychoterapeutického výcviku, v gestalt modalitě, a začala se věnovat terapii. Dlouhodobě a ráda se věnuji mj. tématům spojeným s LGBTIAQ a vztahům obecně, má diplomová práce se zabývala asexualitou.

 

Nyní se psychologické praxi věnuji již pár let. Za tu dobu jsem pracovala se seniory, dospělými i adolescenty, jak krátkodobě, tak dlouhodobě, například v Terapeutickém centru Modré dveře. Vyzkoušela jsem si také práci jako herní psycholog při vývoji hororové deskové hry. Prozkoumávám s lidmi jejich životní cestu a co mohou udělat teď a tady, aby se na ní cítili lépe.

 

Baví mě zkoumat a zakoušet rozmanitost života, jak v tom svém, tak u ostatních, se kterými se potkávám při práci. Stabilní místo v mém životě má čaj a čajová kultura, přirozený pohyb a komunitní prostory.

 


Dr. Ing. Markéta Raková ◳ MarketaRakova22 (jpg) → (originál)

kariérní poradna


Celý život se zabývám tím, že druhým lidem poskytuji podklady pro jejich rozhodování v důležitých situacích, pomáhám jim podívat se na vše z nadhledu a uvědomit si, co je důležité. Pracuji se studenty, s manažery i majiteli firem. Na VŠCHT mě můžete kromě individuálních schůzek potkat na různých workshopech a přednáškách týkajících se kariéry, hledání práce nebo mentoringu.

 

Díky tomu, že jsem sama studovala chemii na střední škole i na VŠCHT (včetně doktorátu), si dovedu představit čím se zabýváte, jaké jsou z daného oboru možnosti uplatnění a co po vás bude ta která práce vyžadovat. I proto, že už řadu let se studenty a absolventy VŠCHT jejich možnosti a přímé zkušenosti probírám. Zároveň vám mohu nabídnout pohled na to, jaká práce vás bude pravděpodobně bavit a uspokojovat. Dokážu druhé lidi odhadnout, vidět jejich potenciál a pomoci jim tak objevit silné stránky, na kterých mohou stavět, i to, co je brzdí. Na našem setkání si můžete vybrat, jestli chcete v některé záležitosti poradit, nebo si řešení hledat s pomocí mých otázek (koučovacím způsobem).

 

Mám za sebou manažerskou praxi, ve které jsem pomáhala různým firmám hledat cesty k větší spokojenosti zákazníků, zaměstnanců i zaměstnavatelů, nastavovat ceny produktů a služeb a budovat značku. Od roku 2010 se profesionálně věnuji koučování, absolvovala jsem koučovací výcvik akreditovaný mezinárodní federací koučů ICF, vedla jsem poté i tréninky základních a pokročilých koučovacích dovedností.

 

Také vedu kurzy komunikačních, obchodních a manažerských dovedností, time managementu, zvládání stresu a dalších témat. Vedle toho nabírám nové zaměstnance pro menší firmy, které nemají svého personalistu – sedím tedy občas na druhé straně stolu při pohovorech a výběrových řízeních.

 

Ráda s vámi posdílím to, co vím, a nasměruji vás.

Mgr. Lenka Muroňová ◳ Lenka Muronova12 (jpg) → (originál)

Associate Certified Coach (ICF) &

Gallup-Certified Strengths Coach

kariérní poradna


Jsem profesionální koučka certifikovaná Mezinárodní federací koučů (ICF) a certifikovaná Gallup koučka se specializací na silné stránky, jejich zjištění, uplatnění a rozvoj. Vedle toho působím na VŠCHT Praha jako právnička, možná mě znáte z přednášek na téma autorské právo.

 

Pomohu vám zejména s uvědoměním si vašich silných stránek a povedu vás k zamyšlení nad tím, co vás opravdu baví, zajímá a dává vám smysl, a jak byste to vše mohli skloubit, uplatnit a dále rozvíjet v rámci studia i dalšího profesního života. Podpořím vás, abyste realizovali své plány a sny a nebáli se případných neúspěchů nebo slepých uliček, protože i ty jsou součástí cesty za štěstím.

 

V rámci našich setkání se vás budu více ptát než vám radit, a to s cílem pomoci vám najít vaše vlastní odpovědi na otázky a výzvy, kterým čelíte. Věřím, že vlastní odpovědi, odrážející vaši jedinečnost a situaci, pro vás budou mít největší hodnotu a udržitelnost.

 

Pracuji nejen s individuálními klienty, ale i s týmy ve firmách, kde pomám posílit týmovou spolupráci tím, že s jednotlivými členy týmu pracuji na zvědomení si jejich silných stránek a s celým týmem pak na schopnosti vzájemně se doplňovat a posilovat na základě toho, co jde komu přirozeně nejlépe.

 

Těším se na setkání s vámi.

Aktualizováno: 13.2.2024 10:17, Autor: Poradenské a kariérní centrum

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Poradenské a kariérní centrum, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi