Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel

pkc.vscht.cz

Nacházíte se: VŠCHT PrahaKariérní a poradenské centrum  → Kariérní poradna
iduzel: 42650
idvazba: 46407
šablona: stranka_obrazek_vertical
čas: 23.1.2019 17:50:32
verze: 4545
uzivatel:
remoteAPIs: https://cis-prihlasovadlo.vscht.cz/?event-type=karierni-poradna-pkc
branch: trunk
Obnovit | RAW

KarPor

Poradenské a kariérní centrum VŠCHT studentům umožňuje konzultovat jejich další kroky při výběru kariéry. V rámci kariérní poradny nabízíme pomoc s určením vhodné kariérní cesty, pořádáme semináře na témata spjatá s přípravou na pracovní život a poskytujeme konzultace vašich CV. 

 

 

Kariérní workshopy na Kampus festu

2.10. 11:00  Nenastupujte do práce, nastartujte kariéru!
délka
45 min; NTK noční studovna

Neberte první práci, která vám přijde pod ruku! Neztrácejte cenné roky, abyste zjistili, že vás to nebaví. Těžko se pak vymaníte ze škatulek, do kterých jste se dostali právě díky první pracovní zkušenosti.
Přijďte se zamyslet na interaktivní workshop, kam vás první práce po škole v životě a kariéře posune.
Tereza Valášková vás provede tím, nad čím je dobré se zamyslet, než si začnete hledat práci. Navede každého tak, aby pro sebe hledal tu nejlepší práci, která odpovídá jeho představám, talentu a dovednostem. Pomůže vám vyhnout se kariérním omylům.

Registrace nutná.

2.10. 12:00 Objevte co ve vás je a pak to prodejte
délka 45 min; NTK noční studovna

Zjistěte, jaké jsou vaše silní stránky, V čem právě vy vynikáte nad ostatními. Naučte se to na workshopu pojmenovat a hezky podat v životopise nebo při osobním rozhovoru v rámci výběrového řízení. Dozvíte se něco o kompetencích, a bude se vám mnohem snáze mluvit o tom, co umíte.
Workshop bude interaktivní. Pokud "nahodíte" nějakou svoji praxi nebo volnočasovou aktivitu, společně s Terezou ji „přeložíte“ do kompetencí. 

Registrace nutná.

Kariérní konzultace

Dr. Ing. Markéta Raková
Tyto konzultace probíhají formou individuálního hodinového rozhovoru s . Student má možnost získat o sobě informace, které ho nasměrují do praxe (ať už aktuálně řeší částečný úvazek při studiu, stáž, pokračování ve studiu, nebo stálý pracovní poměr po absolvování VŠCHT).
Student má možnost konzultovat osobně své aktuální otázky s odborníkem z praxe, který pracuje s vedoucími pracovníky / majiteli firem i s řadovými zaměstnanci, a to v soukromé i státní sféře. Nejčastějším tématem bývá odhalení silných stránek osobnosti, potenciálu daného studenta, ale i příležitostí k osobnímu rozvoji, nebo doporučení ke zcela konkrétním otázkám studenta.
Cílem konzultace je poskytnout touto individuální formou informace potřebné k tomu, aby student získal mnohem jasnější představu o tom, jakým směrem se dát a jak svou kariéru dále rozvíjet.

MSc. Tereza Valášková
Tereza je HR konzultant a kariérní kouč v rámci vlastního projektu Průvodce kariérou. Její vášní a posláním je odhalit to, v čem lidé vynikají a jaké mají silné stránky a potom jim pomoci najít tu správnou práci, ve které je budou využívat a která je bude bavit. Spolupracuje ale také s malými i velkými společnostmi, v nichž pracuje s personalisty a manažery na firemní kultuře a na osobním a profesním rozvoji zaměstnanců.
Pochází z Prahy, vystudovala žurnalistiku na Karlově univerzitě a řízení lidských zdrojů na univerzitě v Edinburghu. Má za sebou zkušenosti z headhuntingu, jako personální specialistka nebo personální manažerka v mezinárodních společnostech.

Věděli jste, že...

Kariérní poradna VŠCHT Praha se řídí Etickým kodexem pracovníků vysokoškolských poraden.

Poradenské a kariérní centrum pořádá v rámci Akademie kompetencí semináře s kariérní tématikou - v květnu přoběhnou na téma Jak uspět při výběrovém řízení a Jak postoupit na manažerskou pozici. Více informací a přihlášení zde.

Domluva konzultace

Na konzultace je nutné se předem přihlásit.

Poradenství je poskytováno zdarma.

Nemůžete-li se dostavit na domluvenou konzultaci, je nutné se s předstihem omluvit na Radka.Novakova@vscht.cz.

 

Nejste zalogován/a (anonym)

Kariérní poradna PKC

× Nejsou vyhlášené žádné akce.
Aktualizováno: 27.9.2018 14:54, Autor: Radka Nováková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi